AUTODOPRAVA 774 424 042 - PNEUSERVIS 774 767 176 wojvoda@seznam.cz

VIPSEAL – prevence proti defektu pro všechny vaše pneumatiky! Produkt nové generace na vodní bázi chránící pneumatiku proti propíchnutí, šetrný k životnímu prostředí, VIPSEAL zabraňuje ztrátě tlaku v pneumatikách. VIPSEAL brání a chrání před defektem po celou dobu životnosti pneumatiky. V důsledku toho VIPSEAL zvyšuje životnost pneumatiky, snižuje spotřebu paliva a současně vám umožňuje řídit bez obav. VIPSEAL se aplikuje snadno přes ventilek pneumatiky. Jakmile se VIPSEAL zcela rozloží po celém vnitřním povrchu pneumatiky, stará se o ní po celou dobu její životnosti. VIPSEAL zůstává kapalný, chrání gumu a disky. VIPSEAL_Puncture_Proof_Sealant VIPSEAL je rozdělen do 3 různých druhů podle typu použití. VIPSEAL není všemocný produkt a nezaručuje ochranu proti bočnímu průpichu. Naučte se vše o rozsahu VIPSEALu a předejděte případným problémům! VIPSEAL láhve jsou recyklovatelné. Opláchněte je před jejich uvedením do příslušné nádoby. Vipseal je na vodní bázi a obsahuje NO VLÁKEN. vert_rouge_bleu_bt-fut_web Modrá řada VIPSEAL On-Road byl speciálně navržen pro vozidla, která cestují na silnici při vysokých rychlostech (+ 50 km / h). Tento produkt je vhodný pro všechny typy pneumatik na profesionálních a osobních automobilech. Byl testován pro použití při rychlostech až do 240 km / hod. VIPSEAL On-Road je k dispozici v 25 l barelech (menší balení se používají pro prezentaci výrobku). VIPSEAL On-Roadspolehlivě funguje na vozidla s pohonem 4×4, je stejně dobý na silnicích, dálnicích i v terénu . Je možné jezdit i výrobcem doporučeným minimálním tlakem v pneumatice. Chrání pneumatiku před podhuštěním a protržením, díky ochrannému filmu, který přilne na vnitřní straně pneumatiky po celém jejím obvodu. Snižuje spotřebu paliva o 3% až 10%. Zvyšuje životnost pneumatiky v průměru o 20%. Dává pneumatice 100% ochranu před defektem. U vozidel s nosností nižší než 3,5t průpich do 6 mm a u vozidel s nosností nad 3,5t průpich do 12 mm. Přispívá k udržitelnému rozvoji a ochraně životního prostředí je vodou rozpustný, nekorozivní, nehořlavý, netoxický. Spolehlivý pro celou dobu životnosti pneumatiky a ráfku, chrání před bakteriemi, korozí a plísněmi. Je vodní omyvatelný a odolává extrémním venkovním teplotám od -35 °C až +45 °C.

VIPSEAL není všemocný produkt a nezaručuje ochranu proti bočnímu průpichu. VIPSEAL je aktivní – pořád pracující látka, chránící pneumatiku po celou dobu její životnosti./ max. 5 let/ VIPSEAL dosahuje své optimální účinnost po ujetí min 50 km. Pokud pneumatika uchází i po načerpání VIPSEAL, zkontrolujte, zda nějaké předměty nepronikají pneumatikou a všechny je odstraňte. Otočte pneumatiku poškozenou částí směrem dolůa VIPSEAL průnik uzavře. Pneumatiky dofoukněte na výrobcem předepsaný tlak. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě, že dojdeke kontaktu s očima a sliznicí, důkladně vymyjte vodou. Při požití volejte nejbližší toxikologické centrum.

Červená řada VIPSEAL Off-Road byla speciálně navržena pro vozidla, která cestují terénem při nízkých rychlostech (- 50 km / h). VIPSEAL je vhodný také pro vozidla používaná při veřejných pracích, stavebnictví, průmyslu, nakládání s odpady, zemědělství, lesnictví, krajinářství atd, jakož i na čtyřkolky a motorky určené pro jízdu v terénu.

VIPSEAL Off-Road Vás bude chránit před defektem v tvrdém a drsném terénu. VIPSEAL Off-Road je k dispozici v 25l barelech. Chrání pneumatiku před podhuštěním a průrazu, díky ochrannému filmu, který přilne na vnitřní straně pneumatiky po celém jejím obvodu. Snižuje náklady na opravy a zvýší komfort cestování. Snižuje časové ztráty a prostoje zapříčiněné defektem pneumatiky. Pokud pneumatika uchází i po načerpání VIPSEAL, zkontrolujte, zda nějaké předměty nepronikají pneumatikou a všechny je odstraňte. Otočte pneumatiku poškozenou částí směrem dolů a VIPSEAL průnik uzavře. Pneumatiky dofoukněte na výrobcem předepsaný tlak. Přispívá k udržitelnému rozvoji a ochraně životního prostředí je vodou rozpustný, nekorozivní, nehořlavý, netoxický. Spolehlivý pro celou dobu životnosti pneumatiky a ráfku, chrání před bakteriemi, korozí a plísněmi. Je vodní omyvatelný a odolává extrémním teplotám od -35 °C až +45 °C. VIPSEAL není všemocný produkt a nezaručuje 100% ochranu proti bočnímu průpichu. VIPSEAL je výrobek pro prevenci defektu. Pokud pneumatika uchází i po načerpání VIPSEALU , zkontrolujte, zda nějaké předměty nepronikají pneumatikou a všechny je odstraňte. Otočte pneumatiku poškozenou částí směrem dolů a VIPSEAL průnik uzavře. Pneumatiky dofoukněte na výrobcem předepsaný tlak. Při opakovaném defektu na pneumatice se doporučuje doplnit VIPSEAL pro zvýšení jeho další účinnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě, že dojde ke kontaktu s očima a sliznicí, důkladně vymyjte vodou. Při požití volejte nejbližší toxikologické centrum.

VIPSEAL GREEN byl speciálně navržen pro malé vozy, které jezdící v zahradách, parcích, lesích, běžeckých tratích atd., dále prosilniční a horská kola, koloběžky, invalidní nebo golfové vozíky. Umožňuje maximální ochranu všech malých vpichů, jako jehly, špendlíky, ostružiní, větve, hřebíky, štěrk, skleněné střepy, atd. VIPSEAL GREEN snižuje úzkost a strach vztahující se k možnému defektu pneumatiky a případné havárií. A konečně můžete řídit bez obav. VIPSEAL GREEN je k dispozici v 25l barelech. Vhodný pro všechny typy dušových i bezdušových pneumatik. Chrání pneumatiku před podhuštěním a protržením, díky ochrannému filmu, který přilne na vnitřní straně pneumatiky po celém jejím obvodu. VIPSEAL je výrobek pro prevenci proti defektu. Pokud pneumatika uchází i po načerpání VIPSEALU , zkontrolujte, zda nějaké předměty nepronikají pneumatikou, nezůstali v ní a všechny je odstraňte. Otočte pneumatiku poškozenou částí směrem dolů a VIPSEAL průnik uzavře. Pneumatiky dofoukněte. Přispívá k udržitelnému rozvoji a ochraně životního prostředí je vodou rozpustný, nekorozivní, nehořlavý, netoxický. Spolehlivý pro celou dobu životnosti pneumatiky a ráfku, chrání před bakteriemi, korozí a plísněmi. Je vodní omyvatelný a odolává extrémním venkovním teplotám od -35 °C až +45 °C. VIPSEAL je aktivní – pořád pracující látka, chránící pneumatiku po celou dobu její životnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě, že dojde ke kontaktu s očima a sliznicí, důkladně vymyjte vodou. Při požití volejte nejbližší toxikologické centrum.

Často kladené otázky: CO JE VIPSEAL? VIPSEAL je látka na bázi vody a inteligentních částic zabraňujících problémům způsobených defektem na pneumatice. Jakmile je aplikován do pneumatiky, garantuje ochranu proti úniku vzduchu. VIPSEAL je unikátní viskózní směs několika chemických látek. Je rozpustný ve vodě, odstranitelný beze zbytku, a nelepí. VIPSEAL je nehořlavý, netoxický, není na bázi oleje a je plně recyklovatelný. JAK VIPSEAL FUNGUJE? VIPSEAL je vstřikován přes ventil a zůstane tekutý uvnitř pneumatiky po celou dobjejí životnosti. Tím, že pokryje celý vnitřní povrch pneumatiky a kola, VIPSEAL chrání pneumatiky, těsní, zabraňuje úniku vzduchu a chrání pneumatiku od většiny roztržení a propíchnutí.

Ušetří VIPSEAL peníze? Ano! Ochranná vrstva VIPSEALU na pneumatice zabraňuje ztrátě tlaku. Prevence ztráty tlaku dává prostor pro výraznou průměrnou úsporu ve výši 3%-10%spotřeby pohonných hmot, a prodlužuje tak životnost pneumatiky o 20%. VIPSEAL působí jako pojištění proti prasknutí nebo proražení pneumatiky na silnici. To pomáhá chránit životní prostředí tím, že sníží počet vyřazených pneumatik a nadměrné spotřeby paliva. Bezpečnost je heslem, a řízení bez obav.

JE SNADNÁ INSTALACE VIPSEAL? Ano! Pro osobní auto nebo lehké-užitkové vozidlo, použití VIPSEALU trvá asi 5 minuty na pneumatiku, včetně její kontroly .

Způsobuje VIPSEAL problémy s vyvažováním kol? Ne! VIPSEAL nevytváří žádné rozdíly ani poruchy vyvažování. Nicméně, u motocyklů, osobních automobilů a lehkých vozítek doporučujeme vyvážení všechny pneumatiky předem. Jakmile je nainstalován, jak dlouho VIPSEAL funguje? VIPSEAL zaručuje účinnost a ochranu pro pneumatiky celou dobu životnosti. / max.5 let/ Jak bude VIPSEAL fungovat v extrémních klimatických podmínkách? VIPSEAL formule obsahuje etylen glykolu, pro ochranu mezi -35 ° C a +45 ° C. Při teplotách nižších než -40 ° C, může VIPSEAL mírně zhoustne, ale kdykoli vozidlo jede, budou se pneumatiky postupně zahřívat v důsledku normálního tření, a VIPSEAL se rychle vrátí do své původní viskozity. IMG_6575 Jakou má VIPSEAL ŽIVOTNOST? VIPSEAL může být skladován po dobu maximálně 60 měsíců (5 let), pokud není vystaven přímému slunečnímu záření a je udržován v teplotách -35 ° C až +45 ° C. BUDE SEVIPSEAL shromážďovat v dolní části PNEUMATIKY? Ne! Tixotropní vlastnosti VIPSEALU zabraňují jeho shromažďování . Tixotropní gelový vzorec vzdoruje gravitaci a přilne k pneumatice po celém vnitřním povrchu. VIPSEAL neobsahuje žádné lepidla, takže žádné chemické změny v pneumatikáchjenž by mohly ohrozit ochranu, kterou nabízí. Tixotropní gel zabraňuje oddělení inteligentních částic a neustále se mění. Velmi vysoké a velmi nízké teploty pneumatik, jakož i odstředivá síla generovaná vysokými rychlostmi, nezpůsobí VIPSEALU žádnou degradaci.

JE VIPSEAL LEHCE ODSTRANITELNÝ ? Ano! VIPSEAL je zcela rozpustný ve vodě. S kartáčem a vodou jej lehce odstraníte. VIPSEAL neobsahuje žádné lepidla, tak to může být snadno odstraněn z povrchu pneumatiky.

Jaký je maximální PRŮMĚR DÍRY,která jeopravitelná s VIPSEALEM ? Díry způsobené objekty do velikosti průměru 6mm u automobilů které váží méně než 3,5 tuny, a až 12 mm v průměru u vozidel nad 3,5 tuny.

JAK VIPSEAL pracuje, když je píchnutá PNEUMATIKA? Pokud dojde k propíchnutí, VIPSEAL pokrývá pronikající objekt a těsnění kolem jeho kontury. Je-li pronikající objekt vysunut nebo odstraněny, VIPSEAL vtéká do otvoru, v důsledku kapilární přitažlivosti unikajícího vzduchu. Otvor se uzavírá za pomoci VIPSEALU, který se sráží. Koloidní VIPSEAL je non-stop rozpustný a chrání vnitřní strukturu od vnějších znečišťujících látek.

Způsobuje VIPSEAL korozi na kovových konstrukcích? Ne! Vyspělé koagulující a regenerační vlastnosti VIPSEALU prokázaly, že antikorozní systém chrání proti rzi a chrání kovové části. VIPSEAL neodstraňuje korozi která již je na kovových částech, ale zakonzervuje ji a chrání před jejím rozšířením a zhoršením. Je nutné odstranit z pneumatiky předmět, který způsobil její propíchnutí i v případě, že je v pneumatice aplikován VIPSEAL? Vždy! I v případě, že VIPSEAL utěsní poškození kolem vniklého předmětu a tento zůstane uvnitř pláště, bude se pohybovat při otáčení pneumatiky a poškození se může zvětšovat a způsobovat únik vzduchu. Pokud je v pneumatice šroub, nikdy ho netahejte, ale odstraňte vyšroubováním. Je důležité pravidelně kontrolovat pneumatiky a hledat případné vniklé předměty!

Může VIPSEAL chemicky reagovat s gumovými PNEUMATIKAMI? Ne VIPSEAL je chemicky neutrální. Je VIPSEAL rozpustný ve vodě? Ano. Může se VIPSEAL shromáždit v dolní části PNEUMATIKY KDYŽ KOLO není v pohybu? VIPSEAL obsahuje speciální inteligentní přilnavé částice , které umožní, aby výrobek přilnul z větší části na vnitřním povrchu pláště. Zbytkové množství (asi 25%) se v pneumatice pohybuje a při každé jízdě se odstředivou silou opět rozptýlí po celém povrchu pneumatiky a je připravený pracovat. Bude se VIPSEAL z pneumatiky ztrácet? Ne, protože pneumatika je uzavřená, bez přístupu vzduchu, VIPSEAL se nemůže odpařovat a po celou dobu zůstane ve stejném stavu, jako když byl do pneumatikyaplikován.

MŮŽE VIPSEAL ucpat VENTIL pneumatiky při jeho vstřikování? Při dodržování všech zásad a odborné aplikace vyškoleným personálem se to nemůže stát.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI VIPSEAL A JINÝMY TĚSNÍCÍMY MATERIÁLY DO PNEUMATIK? VIPSEAL je na bázi glykolu a nevysychá uvnitř pneumatiky. Jiné produkty můžou způsobit potíže s vyvážením a změnit složení pneumatiky. Pokud je VIPSEAL správně aplikován,sám kolo vyváží, minimalizuje únik vzduchu z pneumatiky, zvýší životnost pneumatiky, sníží spotřebu paliva a zvyšuje komfort z jízdy. JAKÝ

JE ROZDÍL MEZI VIPSEAL a jinými produkty PRODÁVANÝMI ve spreji? Mnohé z těchto produktů jsou k použití až po defektu na pneumatice a fungují jen jako dočasné řešení pro jízdu domů nebo do servisu, kde se pneumatika musí opravit nebo vyměnit. Naproti tomu je VIPSEAL preventivní produkt a je aplikován dřív, než k defektu dojde. Odpadá tak nepříjemná a nebezpečná výměna pneumatiky nebo oprava kola na silnici a šetří čas a vaše finance.

Je VIPSEAL hořlavý? Ne. Je VIPSEAL TOXICKÝ? Ne. JAK VIPSEAL ovlivní záruku výrobce? Vzhledem k tomu, VIPSEAL není součástí pneumatiky, může mít vliv na záruku od výrobce.

Jaký vliv na pneumatiky má VIPSEAL? VIPSEAL udržuje tlak vzduchu, zabraňuje průrazům a úniku vzduchu. To také zvyšuje životnost pneumatiky a snižuje spotřebu paliva. Může být VIPSEAL aplikován do použitých pneumatik? Ano. Jaké typy pneumatik se může VIPSEAL použít? Můžete být použít na jakýkoliv typ pneumatik.

Výpočet ceny Vipsealu

Atest certifikát Vipseal

VIPSEAL je tu pro Vaši BEZPEČNOST , ÚSPORU PALIVA A PNEUMATIKY . ŠETŘÍ VÁŠ ČAS a LIKVIDUJE NEPŘÍJEMNÉ A NEBEZPEČNÉ SITUACE. Chraňte svou rodinu a majetek